Rozumiemy Twój Biznes

Biogram

foto Zosia Sławska

 

 

 

 

Konsultant, Trener

 


Ekspert w zakresie etykiety biznesu i sztuki wystąpień publicznych

Wiedzę i umiejętności w zakresie savoir-vivre’u oraz protokołu dyplomatycznego zdobywała w trakcie pracy z ambasadorami, ekonomistami i politykami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Stała się specjalistką w dziedzinie doskonałej obsługi klienta, będąc obserwatorem tych procesów w najlepszych sieciach hoteli na świecie m.in. Ritz Carlton, Hilton, Marriott, Sheraton, Four Seasons.

Doświadczenie zdobyte również w telewizji, radiu, przy prowadzeniu wykładów, uroczystości, nagrywaniu reklam oraz w branży reklamowej i internetowej – wykorzystuje dzisiaj podczas pracy na rzecz marek AUDI i Volkswagen.


Specjalizuje się w obszarach: savoir-vivre’u, etykiety i wystąpień publicznych:
  • Z zakresu etykiety, podstawowym obszarem szkoleń jest savoir-vivre w biznesie, ze specjalizacją dla kadry menedżerskiej, sprzedażowej, asystenckiej, a także konsultacje dla świata dyplomacji i polityki.
  • Praktyk biznesu z 10-letnim doświadczeniem.
  • Ukończyła z wyróżnieniem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
  • Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie public relations.
  • Certyfikowany trener. Ukończyła Akademię Trenerów, a także liczne szkolenia, warsztaty
  • i treningi w dziedzinie sztuki trenerskiej.
  • Partnerzy biznesowi określają ją mianem osoby o niewyczerpanym entuzjazmie i motywacji do ciągłego ulepszania oferty warsztatowej. Dzięki tym cechom prowadzone przeze nią szkolenia są oparte nie tylko na solidnej podstawie profesjonalnej wiedzy, ale również na prawdziwym dążeniu do tego, aby wszyscy Uczestnicy mieli szansę na rozwój osobisty
  • i zaczerpnięcie inspiracji do podjęcia nowych działań.

Realizowała duże projekty szkoleniowo-konsultanckie m.in. dla:

PGMB Polska Grupa Materiałów Budowlanych sp. z o.o., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie SA, Logintrans sp. z o.o., Agencja Black Hog, Inventronics sp. z o.o., PGNiG SA, Sitech sp. z o.o., Ferro SA, Trigon Dom Maklerski SA, Onninen sp. z o.o., Hewlett Packard Polska sp. z o.o., Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ENEA Centrum SA, Genexo sp. z o.o., Amadeus Polska sp. z o.o.


szkolenia trenera


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.