Rozumiemy Twój Biznes

Biogram

foto Zbigniew Turliński

 

 

 

 

Menedżer, Trener i Mentor

Szkoli oraz doradza w wielu polskich oraz międzynarodowych firmach i korporacjach.

Menedżer marketingu handlowego z doświadczeniem w pracy na różnych stanowiskach w międzynarodowych koncernach FMCG. Swoją karierę w handlu i sprzedaży rozpoczynał od funkcji Przedstawiciela Handlowego, poprzez Area Sales Managera, następnie Regionalnego Kierownika Sprzedaży aż po funkcję National Key Account Managera.


Jako Manager działu Marketingu Handlowego prowadził wiele działań o charakterze projektowym, jak wprowadzenie systemu CRM w British-American Tobacco, projekty merchandisingowe związane z ekspozycją produktów grupy BOLS (CEDC), projekty organizacyjne (National Sales Conference), projekty informatyczne EDI firmy Lyreco, identyfikację i wprowadzenie procesów Trade Marketingowych powodujących wyższą efektywność prowadzenia działań przez Field Force (BAT, CEDC, AVON Cosmetics).


czytaj dalej

Od 2010 roku prowadzi własne szkolenia autorskie z zakresu Zarządzania Projektami, Szkolenia Sprzedażowe, szkolenia dla Trenerów Sprzedaży, Wystąpienia Publiczne, Szkolenia dedykowane dla Managerów. Absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży, gdzie skończył również staż i obecnie wykłada, jako Trener Prowadzący. Akredytowany trener metodologii Insights Discovery, prowadzący szkolenia wewnętrzne dla firm związane z poznawaniem typów osobowości Junga (ankiety i opis pełnych profili dla uczestników) oraz praktycznym wykorzystaniem tej wiedzy w budowie zespołów, współpracy z klientami, współpracy z partnerami handlowymi, itp.


Od 2010 roku na stałe współpracuje z firmą szkoleniową Development Partners projektując i prowadząc szkolenia, jako Trener Prowadzący w projektach otwartych (Akademia Sprzedaży; Akademia Trenerów Sprzedaży), a także w większości projektów skierowanych do klientów firmy (np. Get In Noble Bank, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa, Energa Obrót, DSV, Willson & Brown i innych) projektując szkolenia, prowadząc je i współpracując, jako Coach Sprzedaży.


Wykształcenie Zbigniewa z jednej strony wspiera Marketing i Zarządzanie Przedsiębiorstwem (studia wyższe i studia podyplomowe), a z drugiej daje podstawy do szkolenia ludzi. Ukończył Akademię Trenerów Sprzedaży, gdzie nabył kompetencje trenerskie i szkoleniowe. W projektach, które prowadzi Zbigniew teoria spotyka się z praktyką i wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą w branży FMCG.


Zbigniew jest energetycznym mówcą, który zaraża optymizmem oraz energią słuchaczy porywając ich wartością merytoryczną oraz praktyczną przekazywanych informacji. W projektach, które prowadzi teoria spotyka się z praktyką i jego wieloletnim doświadczeniem pracownika korporacji

Metodologia szkoleniowa

Prowadząc nasze szkolenia kierujemy się zasadą Konfucjusza:

„..Powiedz mi a zapomnę, pokaż a może zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem...”


Dlatego też, podczas wszystkich treningów stosuje:

  • 80 % interaktywnych ćwiczeń, warsztatu, gier, oraz symulacji i studiów przypadków,

a także

  • 20 % prezentacji, które służą teoretycznemu omówieniu poruszanych zagadnień.

Pracuje w metodologii „Action Learing” autorstwa prof. Davida Kolba. Aby umożliwić uczestnikom doskonały rozwój umiejętności rejestruje ćwiczenia oraz gry na kamerze Video, po czym omawia wraz uczestnikami ich decyzje, zachowania i wyciąga wspólne wnioski w celu poprawy działania w realnym życiu zawodowym

Jego szkolenia to nie nudne wykłady ‐ to praktyczne umiejętności rozwijane w atrakcyjny sposób poprzez ćwiczenia i symulacje. Tylko poprzez zdobywanie nowych doświadczeń można skutecznie rozwijać umiejętności i kompetencje prowadzenia szkoleń i prezentacji oraz wystąpień publicznych.


szkolenia trenera


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.