Rozumiemy Twój Biznes

Biogram

foto Agata Blicharz2

 

 

 

 

Konsultant, Trener


Praktyk z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze rozwoju organizacji i zarządzania jakością w firmach produkcyjnych i usługowych. Związana z firmą usługową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla branży TSL. 


Z racji nabytej wiedzy oraz doświadczenia zajmuje się rozwojem organizacji poprzez konsulting, głównie w obszarze jakości, a także szkoleniami wewnętrznymi dla kadry każdego szczebla, głównie z obszarów twardych. Brała udział w rekrutacjach, miękkich projektach rozwojowych oraz licznych projektach rozwojowych produktu (produkcja, IT).


Rzeczowa, systematyczna i konsekwentna, skupiona na zadaniach, wymagająca, ale i z niezbędną dozą zrozumienia sytuacji.

Absolwentka kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


Specjalizuje się w następujących obszarach:
  • Opracowywanie i wdrożenie elementów niezbędnych do funkcjonowania systemu jakości (projekt planu wdrożenia, opracowanie dokumentacji systemowej, wsparcie w opracowaniu procedur i instrukcji, weryfikacja wybranych elementów systemu, szkolenia personelu).
  • Modelowanie, opracowanie i analiza procesów biznesowych (rozpoznanie procesów biznesowych i relacji pomiędzy nimi – mapowanie procesów, wyznaczanie punktów styku, punktów newralgicznych, możliwości usprawnień procesów).
  • Optymalizacja procesów w oparciu o metody jakościowe i wykorzystanie odpowiednich narzędzi (FMEA, karty kontrolne, 8D, 5WHY, itp.) w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa.

Realizowała duże projekty szkoleniowo-konsultanckie m.in. dla:
  • Logintrans Sp. z o.o.
  • Starion Wrocław Sp. z o.o.

szkolenia trenera


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.