Rozumiemy Twój Biznes

Biogram

foto Dorota Czołak

 

 

 

 

Psycholog społeczny, trener, manager


Praktyk zarządzania organizacją i zespołami. Ekspert w dziedzinie importu z Chin

Posiada doświadczenie i praktykę w budowaniu organizacji, zarządzania zespołami i projektami oraz we wprowadzaniu nowych produktów na rynek polski. Od 20 lat pracuje w firmach handlowych działających na rynku polskim i międzynarodowym (m.in. Grupa Top-2000) na stanowiskach managerskich: Dyrektor Handlowy, Dyrektor Importu, Prezes Zarządu. Buduje i zarządza zespołami handlowców działów sprzedaży i zakupów.


Specjalizuje się w handlu zagranicznym, jest znawcą kultury dalekowschodniej i pracy w środowisku międzykulturowym. Umiejętności zawodowe zdobywała także podczas licznych podróży zagranicznych związanych z wielotygodniową pracą w Azji. Ma doświadczenie w przygotowywaniu i organizowaniu misji handlowych do Chin jak również wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych typu incentive travel.

Posiada praktyczne doświadczenie w rekrutowaniu pracowników na różne stanowiska w organizacjach i kilkuletnie doświadczenie, jako asesor w projektach assessment center i development center.


czytaj dalej

Łącząc wiedzę psychologiczną i umiejętności biznesowe zaprojektowała i przeprowadziła wiele szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Ukończyła kurs doskonalący warsztat profesjonalnego trenera. Zrzeszona w Klubie Trenerów Biznesu pod egidą Firmy 2000.


W życiu kieruje się zasadą:
„Każda sytuacja stwarza możliwości nabycia nowych kompetencji”

Specjalizacja konsultacyjna i szkoleniowa:
  • Diagnoza i wykorzystanie społecznego potencjału organizacji, rekrutacja na różne stanowiska.
  • Negocjacje biznesowe i międzykulturowe.
  • Komunikacja biznesowa i interpersonalna.
  • Prowadzenie bezpiecznego importu z Chin.

Ostatnio realizowane projekty:

  • Class Investment S.A. – Rekrutacja pracowników działu importu i ich szkolenie z zakresu handlu międzynarodowego. Praktyczne szkolenie ich umiejętności handlowych i negocjacyjnych w Chinach.
  • Stowarzyszenie Edukacja bez Granic - Konsultacje z zakresu optymalizacji kierunków rozwoju kariery oraz metod podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Prowadzenie warsztatów asertywności. Przeszkolonych 3200 osób.
  • Shopguard Systems Sp. z o.o. – Szkolenia z zakresu bezpiecznego importu z Chin oraz negocjacji międzykulturowych i biznesowych.
  • DBM Sp. z o.o. – Szkolenia z zakresu komunikacji biznesowej i interpersonalnej, zarządzania zespołem oraz przygotowywania skutecznych prezentacji.

szkolenia trenera


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.