Rozumiemy Twój Biznes

Biogram

foto Tarek Zafarani

 

 

 

 

Psycholog, Trener, Coach i Mentor


Psycholog Społeczny i trener grupowy...

Specjalizujący się w doradztwie i szkoleniach z zakresu szeroko pojętej komunikacji, kompetencji interpersonalnych i międzykulturowych, budowaniem samoświadomości, formowaniu i coachingu zespołów projektowych, mentoringu osób kluczowych i kadry menedżerskiej.


Od 2009 roku wykładowca na Podyplomowych Studiach Coachingu organizowanych przez SGH. Obecnie współpracuje z Instytutem Psychoimmunologii Wojciecha Eichelbergera. Od 2009 roku jest również wykładowcą na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu - studia rok IV i V.

W latach 2007-2010 prowadził wykłady na Uniwersytecie Warszawskim w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na wydziale Ekonomii.
W latach 2005-2006 współpracował z agencją Testardo RedCell przy tworzeniu strategii PR dla produktów GlaxoSmithKlein, Idea oraz Sanofi Aventis.


Wiedzę trenerską zdobywał podczas studiów na wydziale Społecznej Psychologii Międzykulturowej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie oraz na Podyplomowych Studiach Trenerów Grupowych w Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie i kompetencje trenerskie zdobył prowadząc liczne szkolenia i konsultacje indywidualne w ciągu ostatnich 15 lat pracy z grupami o różnych profilach zawodowych.


czytaj dalej

Zainteresowania:
  • W pracy zawodowej przede wszystkim interesuje się coachingiem grupowym, badaniami dynamiki grupy, kształtowaniem kultury organizacji oraz dynamiką grupową rozwijających się średnich przedsiębiorstw z kapitałem polskim.
  • Aktualnie współpracuje z jedną z bardzo dynamicznie rozwijających się polskich firm zapewniając stałe wsparcie dla działań okołobiznesowych, szkolenia dla pracowników oraz coaching dla prezesów firmy.
  • W wolnych chwilach pasjonat Buddyzmu Zen, jako ścieżki rozwoju umysłu człowieka.
  • Człowiek wielu kultur, wychowany w Emiratach Arabskich, obecnie mieszkający i pracujący w Polsce.

Wybrani klienci:

CibaVision, Sanofi, Selvita, PGE, PNO Consultants, British Polish Chamber of Commerce, Volkswagen, WoltersKluwerPolska, ZUS, SYSCO Polska, Energa Operator, Samsung, KGL, Over Group, Animex Trans, Speak Up School, PUP Szczytno, Poczta Polska, Urząd Miejski w Piszu


szkolenia trenera


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Materiały w trakcie opracowania merytorycznego